Hastalarımız Anlatıyor

Erkan YILMAZ - Uzm.Dr.Hakan Levent GÜL

Uzm.Dr.Hakan Levent GÜL’ e annemizi getirdik, doktorun ilgisinden, alakasından, güler yüzlülüğünden memnun kaldık.  Annemiz şimdi çok daha güzel. Her şey için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

14.06.2017
Erkan YILMAZ

Ozan & Dilara Damla KELEKÇİ - Ersoy Hastanesi

Kurtköy Hastanenizde bizimle ilgilenen tüm doktor, hemşire, personelinize ve bebek yoğun bakımında çalışan arkadaşlarınıza gösterdikleri güler yüzlü, sabırlı ve ilgili hizmetlerinden ötürü teşekkürlerimizi iletmeyi bir borç biliriz.

19.05.2017
Ozan & Dilara Damla KELEKÇİ

Dinçer SAKALLI - Prof.Dr.Bekir ATİK
Gece uykularımda nefes alma zorluğu, uyku bölünmesi sebeplerinden dolayı gün boyu yorgunluk çekiyordum. Bekir Bey' in muayenesi sonucu burun deliklerimde kemik eğriliğinden dolayı tıkanıklık tespit edildi. Eğrilik giderildi, burnumun kıkırdak kısmı estetik operasyonla düzeltildi. Prezentabl görünüm kazandım, çok beğendim, teşekkür ederim.
Ersoy Hastanelerinin tüm personellerine, yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Bekir ATİK' e tekrar teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

27.04.2017
Dinçer SAKALLI
Songül BEKTAŞ - Uzm.Dr.Hakan Levent GÜL

Temmuz 2013 tarihinde yürürken aksamaya başlamam ile birlikte başladı hikayem.2015 yılına kadar devlet hastaneleri, özel hastaneler, özel muayenehaneler, çalmadığım kapı, yapılmayan tetkik kalmadı (genetik testler, tam kan tahlilleri, tüm vücut MR’ ları, 4 kez EMG). Buna rağmen hastalığıma bir tanı konulamadı.

Bu süreçte gelişen hamilelik ve hamilelik sonrasında tedavime ( adı konmamış ) 1,5 yıl ara vermek zorunda kaldım.

Hastanenizle tanışmam ise tavsiye üzerine olmuştur. Doktorum Hakan Levent GÜL daha ilk muayenesinde hastalığımın tanısını koymuştur. “DİSTONİ”  İnsan bir hastalık adı duyduğunda mutlu olur mu? Ben oldum. Çünkü yıllardır teşhis edilemeyen hastalığımın artık bir adı vardı. İşte o an benim için iyileşme süreci de başlamış oldu. Doktorumun verdiği ilaç da etkisini kısa sürede göstererek vücut kasılmalarım ve ağrılarım ciddi oranda azalmaya başladı.

Öncelikle hastalığıma doğru teşhisi koyan doktorum Hakan Levent GÜL’ e ve doktorumu tanımama vesile olan hastanenize çok teşekkür ederim.  

24.04.2017
Songul BEKTAŞ

Atilla SOYLU - Op.Dr.Ziya Kurban YURT/Op.Dr.Servet TALİ
Ameliyat olduğum hastanenizde tüm ekibinize ve özellikle Op.Dr.Ziya Kurban YURT ve Op.Dr.Servet TALİ hocamıza ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Saygılarımla.

13.04.2017
Atilla SOYLU
Zahide EROL - Prof.Dr.Yakup YILDIRIM
Prof.Dr.Yakup YILDIRIM ve ekibine çok teşekkür ederim. Sol dizime protez takıldı, tüm hastane personelinin ihtimamı, özenle yaklaşımı ve güleryüzlülükleri için çok teşekkür ederim.
Başarılarınızın devamını dilerim.

11.04.2017
Zahide EROL
DAP YAPI - Ersoy Hastanesi
Ersoy Sağlık Grubu çalışanlarına hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Teyfik GÜLMALİOĞLU
DAP Yapı Genel Müdürü 
F.K. - Prof.Dr.Bekir ATİK
Çocuğumuz yarık dudak ameliyatı oldu. Çok memnunuz herkese tavsiye ederiz.

10.04.2017
F.K.
Meryem ÜLKER/Ünsal ÜLKER - Op.Dr.Aydın ÖZGÜL
Sevgili Ersoy Hastanesi Ailesi;
Sağlığın insan hayatındaki yerinin çok önemli olduğunu belirtmek isterim. İnsanın başına hastalık gelmeden empati yapamıyor. Annemin hastalığını öğrendikten sonra Eğitim Araştırma Hastaneleri dahil herkesimdeki doktorlar böbrekte tümör olduğunu ve tek çaresinin böbreğin alınması gerektiğini belirttiler. Bu süreç çok sıkıntılıydı. 2 ay boyunca uğraştıktan sonra, tavsiye üzerine Ersoy Hastanesi Üroloji doktoru Aydın ÖZGÜL Bey' e yönlendirildik. Doktor Bey, böbreğin kurtulabileceği ihtimalinin olduğunu söyledi. Akabinde ameliyat gerçekleşti ve önce Allah(C.C.)' ın izni, sonra doktor Aydın Bey' in vesilesiyle böbreğimiz kurtuldu. Bu süreçte ailemize gerekli imkanı sağlayan, Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin ERSOY Bey' e, sevgili doktorum Aydın ÖZGÜL Bey' e, anestesi uzmanımız Altay İSKENDER Bey' e, Dahiliye Uzmanımız Elif Hanım' a, hemşiremiz Tuğçe Hanım' a ve servisimizdeki bütün beyaz meleklere, son olarak temizlik personelinize sonsuz şükran ve teşekkürlerimizi Ülker ailesi olarak bildiririm.
Saygılarımla.

31.03.2017
Meryem ÜLKER/Ünsal ÜLKER

Asiye SAĞLAM - Op.Dr.Aydın ÖZGÜL
Kurtköy Ersoy Hastanesi uzman kadrosuyla süper bir hastane, hemşireleri, çalışanları, doktorları süper. Ben 20 yıldır İstanbul' daki bütün hastaneleri dolaşmış bir hasta olarak dünkü ilgi ve alakaya bayıldım. Hiçbir hastanede böyle bir şey görmedim. Bütün çalışanlara ve Aydın ÖZGÜL Bey' e ayrıca teşekkürler. Doktorlarınız 1 numara.

25.03.2017
Asiye SAĞLAM
Ahmet Ozan İBİŞ - Op.Dr.Aydın ÖZGÜL
Hastaneniz doktorlarından Aydın ÖZGÜL, asistanı Zeynep Hanım' dan ve hastanenizin tüm personelinden memnun kaldık.
Teşekkür ederim.

24.03.2017
Ahmet Ozan İBİŞ
Sabriye YAZICI - Prof.Dr.Bekir ATİK
Plastik Cerrahi Uzmanı Prof.Dr.Bekir ATİK' e Maltepe Ersoy Hastanesinde Ekim 2016' da malign melanom ameliyatı oldum. Doktor seçimi ve hastanenin öneminin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Doktorum bana güven verdi. Bütün riskleri sıfırlayarak profesyonel hekimliğini gösterdi. Ameliyatımı olduğum hastanede, kendi evimde gibi hissettirdiler. Doktorum Bekir ATİK' e ve Maltepe Ersoy Hastanesi çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

06.04.2017
Sabriye YAZICI
Sabit Turgay ÖZEN - Uzm.Dr.Hakan Levent GÜL
Kafamda sağ arka tarafta zonklama şikayeti ile Maltepe Ersoy Hastanesi Nöroloji Kliniğine başvurdum. Uzm.Dr.Hakan Levent GÜL' ün muayene ve teşhisi sonucu GON (Büyük Oksipital Sinir) Blokajı tedavisi gördüm ve şikayetlerim son buldu. Maltepe Ersoy Hastanesi ve Uzm.Dr.Hakan Levent GÜL' e teşekkür ederim.

23.03.2017
Sabit Turgay ÖZEN
Çağlanur KURT - Prof.Dr.Bekir ATİK

Merhabalar Ben Çağla,

01.02.2017 tarihinde kulaklarımdan ameliyat oldum. Doğruyu söylemek gerekirse, çok hızlı bir şekilde karar verdim. Bir yandan da iyi oldu çünkü azıcık takıntılı bir insanım. Çok tedirgindim, sonuçta ameliyat olacaktım ama doktorumla konuştuktan sonra baya rahatladım. Hasta doktor ilişkisinin çok önemli olduğunu söyleyebilirim. Doktor Bekir ATİK, benimle o kadar güzel ilgilendi ki benim gibi dırdırcı ve zor bir hasta ile. Bana bu korkularımın, endişelerimin çok normal olduğunu her zaman söyledi ve hissettirdi. İyi ki ameliyat olmuşum. Artık çok rahat bir şekilde saçlarımı toplayabiliyorum ve tabii ki iyi ki Maltepe Ersoy Hastanesinde bu ameliyatı olmuşum. Benimle o kadar güzel ilgilendiler ki oradaki hemşireler ve canım doktorum olsun. Gece gündüz istediğim her zaman doktorumla iletişim halindeydim. Beni hiç ertelemeden, hiç sıkmadan tatlı ve kibar şekilde tüm telefonlarımı açtı. Gerçekten sonsuz teşekkürler.

14.03.2017
Çağlanur KURT

Kader Çiğdem ZİREKOĞLU - Op.Dr.Esra AYDIN ŞAHİN

Öncelikle böyle kaliteli bir hastaneyi tercih etmiş olmamız, yaşadığımız bu acı imtihanın en güzel yanıydı. Esra AYDIN ŞAHİN hocamızın vesilesi ile bu zor günlerimizi minimum üzüntü ile atlattık, hamdolsun. Doktorumuz Esra Hanım’ a güleryüzü, içimizi rahatlatan konuşması ve kendimizi özel hissettiren ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Allah Esra hocamız gibi doktorların sayısını arttırsın, onları eksik etmesin.

18.10.2016
Kader Çiğdem ZİREKOĞLU

Muhsine KEKLİK - Op.Dr.Servet TALİ
Hocamın sayesinde şişman insan kalmayacak, çok şükür bizi bu hastalıktan kurtardı. Binlerce teşekkür ederim.

Muhsine KEKLİK
Özlem AKSU - Op.Dr.Servet TALİ

Sevgili hocam iyi ki yolum sizinle kesişti, iyi ki sizi tanıdım, sizi tanıdıktan sonra bütün endişelerim korkularım kayboldu. Anladim ki çok iyi ellerdeyim, bütün gösterdiğiniz emek, özveri, anlayış, sevgi ve desteğiniz için çok teşekkür ederimEllerinize, emeğinize, gönlünüze sağlık...Sonsuz başarılar diliyorum.

Özlem AKSU

Şefika Ü. AYBARS- Op.Dr.Servet TALİ
Servet Tali hocam size ne kadar teşekkür etsek, ne kadar dua etsek azdır, hakkınızı ödeyemeyiz. Oğlum Melih Aybars, yıllar sonra kendi isteği ile fotoğraf çekiliyor (kimsenin arkasına saklanmak zorunda kalmadan), tartıya saklı saklı çıkıp bizden saklamıyor. Hele özgüvenden bahsetmek bile istemiyorum, o doruklara çıktı. Evden gezmeye bile çıkaramadığım oğlum, şimdi o özgüvenle iş görüşmelerine koşarak gidiyor. Her sorunumuzda bir telefon kadar yakınımızdaydınız. Operasyonumuzu memleketimizden çok uzaklarda olmamıza rağmen bunu bize hiç hissettırmediniz. İyi ki varsınız. İyi ki sizi tanımışız. Herşey için çok teşekkür ederim.

Şefika Ü. AYBARS
Dilek AYDIN GÜRSOY - Uzm.Dr.Hakan Levent GÜL
Uzm.Dr.Hakan Levent GÜL, hekimliği ve kişiliği ile mükemmel bir doktor. Oğluma, hastası değil bir yakını gibi sevgi ile bakan güzel insan Allah razı olsun.

04.08.2016
Dilek AYDIN GÜRSOY
Ali HARPUTOĞLU - Uzm.Dr.Hakan Levent GÜL/ Uzm.Dr.Sedef BELENTEPE ÇELİK

23 Haziran 2016’ da babam Ali HARPUTOĞLU’ nu Maltepe Ersoy Hastanesine getirdik. 5 yıldır Parkinson hastası olan babamızın son günlerde giderek artan huzursuzluğu, hareketlerinde yavaşlama, konuşamama, yürüyememe ve uyuyamama yakınmaları vardı. Bu nedenle, Nöroloji Uzmanı Hakan Levent GÜL hocamız tarafından muayene edilen hastamıza acilen yatış önerildi. Yutamaması ve tüm vücutta katılık hali olması nedeni ile Doktor Bey tarafından tedavisine başlandı. Yemek yemesinin ve özellikle su içmesinin yutma refleksi bozulduğu için son derece tehlikeli olduğu, aldığı her lokmanın akciğerine kaçma riski olduğu, bu nedenle artık ağızdan beslenmeyeceği, midesine doğrudan bir beslenme kapısı açılacağı izah edildi. PEG adı verilen bu beslenme şekli için Genel Cerrahi Uzmanı Teyfik ÇELİK hocamız ve Anestezi Uzmanı Yusuf BİNER hocamız tarafından ameliyatı yapıldı. Babamızın yutma güçlüğü nedeniyle evde akciğerine besin ve su kaçmış olduğu, bu nedenle ciddi bir zatürre tablosu geliştiği söylendi. İç Hastalıkları Uzmanı Sedef BELENTEPE ÇELİK hocamız tarafından akciğer enfeksiyonu ve kanda oluştuğunu anlattığı tuz dengesizliğinin düzeltilmesi için tedavisi başlatıldı. Hastamızın hastaneye yatışında, vücudunda sodyum değerinin 180 olduğunu, sağlıklı değer aralığının 135-148 arasında olması gerektiği bilgisini bize veren Dr.Sedef Hanım durumunun kritik olduğunu ve iyileşme sürecinin uzun süreceğini söyledi.

Hastamız, 22 Temmuz gününe kadar Maltepe Ersoy Hastanesinde yatarak tedavi gördü. Nöroloji ve iç hastalıkları doktorları tarafından ortak takip edilen hastamız son iki gününde bizimle konuşmaya, bize gülmeye, kendini anlatmaya başladı. Hatta son gün koltuğa oturabildi ve bundan dolayı çok mutlu oldu. Babamızın hastalığının tedavisinde emeği geçen hocalarımız Uzm.Dr.Hakan Levent GÜL, Uzm.Dr.Sedef BELENTEPE, Op.Dr.Teyfik ÇELİK, Uzm.Dr.Yusuf BİNER, gece gündüz bakım ve tedavi uygulamasını üstlenen kat hemşirelerine ve tüm hastane çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim.

22 Temmuz 2016
Nuri HARPUTOĞLU

Sulayman Mohamoud DAWLAD - Op.Dr.Tufan EVCİMAN

Oğlum, Sulayman Mohamoud DAWLAD, Maltepe Ersoy Hastanesi Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op.Dr.Tufan EVCİMAN tarafından 22 Temmuz 2016’ da yapılan şaşılık ameliyatı ile şaşılık probleminden kurtuldu. Başta, doktorumuz Tufan EVCİMAN olmak üzere tüm Maltepe Ersoy Hastanesi çalışanlarına teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.

22.07.2016
Khadra SH.ABDİ

Duygu GÜVEN - Uzm.Dr.Suzan HATİPOĞLU AKPINAR
23.07.2016 tarihinde babamı, Maltepe Ersoy Hastanesinde Kardiyolog Dr.Suzan HATİPOĞLU AKPINAR' a kalp ağrısı şikayeti ile getirdim. Kendisi o kadar hızlı bir şekilde bize yardımcı olup o kadar güzel yönlendirdi ki kendisine babamın hayatını borçluyum. Şikayetini dinler dinlemez doğru teşhisi koyup, tedavisi için bizi en hızlı şekilde gerekli mercilere yönlendirdi. Ayrıca sorduğumuz tüm sorulara içtenlikle ve nazik bir şekilde cevap verip yakın ilgisi için hastane yönetiminiz nezdinde çok çok teşekkür ediyorum. Böyle güler yüzlü, hasta psikolojisinden anlayan, işinin ehli bir doktorla çalıştığınız için çok şanslı bir hastanesiniz. Tüm yakınlarıma kendisini tavsiye ediyorum.
Saygılarımla.

24.07.2016
Duygu GÜVEN
Dilek ÖZBEN - Uzm.Dr.Sedef BELENTEPE ÇELİK
İç Hastalıkları Uzm.Dr.Sedef BELENTEPE ÇELİK' e, tüm hastalarına gösterdiği; yakınlık, ilgi ve güleryüzlü yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim. Sedef Hanım hem profesyonel kimliği, hem insani özellikleri açışından harika bir hekim. Kurumunuzda böyle iyi hekimler bulundurduğunuz için sizi tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.
Saygılarımla,

24.07.2016
Dilek ÖZBEN
Umur ÖZDEN - Uzm.Dr.Nuriye GÜRER

Maltepe Ersoy Hastanesi Yönetim Kuruluna,

04 Nisan 2016 tarihinde yaşadığım bir talihsizlik sonucu sol ayak bileğimdeki kırıktan ötürü 07 Nisan 2016' da ameliyat oldum, tedavi sürecimin beklenenden uzun sürmesi sonucu 25 Mayıs' da ayağımdaki vidalardan yürümeme engel olan alındı ve üzerine basabileceğim söylendi, ancak düzgün yürüyemiyordum. 03 Haziran 2016 tarihinde Maltepe Ersoy Hastanesi’ ne gelerek Fizik Tedavi Bölümünde Sayın Uzm. Dr. Nuriye GÜRER' e muayene oldum ve onun yönlendirmesi ile 15 seanslık fizik tedavi sürecim başladı. Fizik Tedavi Bölümünde görevli Fizyoterapist Sayın Zeynep Dilşad ERDAŞ ve Sayın Nihan AĞCA bir hastaya ne kadar yardımcı olunabilirse bana da o kadar yardımcı oldular ve özverili çalışmalarıyla iyileşme sürecimi hızlandırdılar. Çalışan bir insan olarak İstanbul trafiğinde seanslara bazen vaktimden önce bazen de sonra geldim fakat hiçbir zaman bekletilmedim. Aynı zamanda biz hastalara gösterilen samimiyet, güleryüz ve ilgiden dolayı da çok memnunum. Egzersizlerin düzenli ölçüde geliştirilmesi, her gün evde yapılmak üzere egzersiz programları verilmesi ve bunların takibi sırasındaki iş ciddiyeti, biz hastalardan belki daha çok bizi düşünerek, içtenlikle hareket etmeleri beni çok mutlu etti. 21 Haziran itibariyle tedavide 15 seansımı doldurdum ve ben şuan ağrım, sızım olmadan doğru bir şekilde yürüyebiliyorum. Bu sürede emeği geçen, Sayın Uzm. Dr. Nuriye GÜRER başta olmak üzere Fizik Tedavi Ekibindeki Sayın Zeynep Dilşad ERDAŞ' a ve Sayın Nihan AĞCA' ya çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra bulunduğum her yerde Maltepe Ersoy Hastanesi Fizik Tedavi Bölümünde ilgili doktorlarınızı ve hastanenizi gözüm kapalı olarak tavsiye edeceğimi bildirmek isterim. Genel anlamda Maltepe Ersoy Hastanesi’ nden de çok memnun olduğumu belirterek çalışmalarınızda daha nice başarılar dilerim.

Saygılarımla,

24.06.2016
Umur ÖZDEN - İnşaat Mühendisi

Sena Ç.B. - Uzm.Dr.Ayşen BAYRAÇ

Kurtköy Hastanenizde dahiliye uzmanı  Ayşen BAYRAÇ tedavimi takip ediyor. Yakın ilgisi, güler yüzlülüğü, açıklayıcı yaklaşımı çok memnuniyet verici ve hastayı güvende hissettiriyor. Kurumunuz ile memnuniyetimi paylaşmak, kendisine ve size teşekkürlerimi iletmek isterim.

08.01.2016
Sena Ç.B.

GERİ