Görüşmeyi Başlat
1
Bilgi almak ister misiniz?
Kodu Tara
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
ONLİNE MUAYENE
ONLİNE RANDEVU
SONUÇLARI GÖR
Acil Servis

Acil Servis

"Sağlık" ve "Zaman" bizim için en önemli kavramlardır.

Hastanemizde Acil Servis Bölümü deneyimli, eğitimli ve konusunda uzman kadrosu ile 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Acil doktoru, hastaları ilk olarak değerlendirip hastaların durumuna göre dağılımını yapmakta ve ilgili branş uzmanına yönlendirmektedir.

Kimi durumlarda sağlığımız açısından en kısa zaman bile bizim için hayati öneme sahip olabilir. Yenilenen, genişleyen ve modern tıbbi cihazlarla donatılan profesyonelliği temel ilke edinmiş, Acil servisimizde; kaza sonrasında her türlü yaralanma, düşme, yanık, bayılma, kanama, ateş, solunum güçlüğü, kalp krizi, zehirlenme ile ilgili her türlü acil müdahaleler yapılıyor. Acil servisimiz, gündüz hastanede mevcut tüm branşlar tarafından desteklenmektedir.

Acil servisimizde kalp ve solunum durması gibi CPR gerektiren durumlarda müdahale yapılabilecek ayrı bir canlandırma odası ( CPR odası) mevcuttur.

Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil serviste, müşahede odalarında, hastaların ilk tedavi ve gözlemleri yapılmaktadır. Ayrıca girişim odaları, diğer teknik donanımlı odalarda da ilk müdahaleler ve gerekli tetkikler zaman kaybetmeden yapılabilmektedir.

Hastanemizdeki, ilk müdahale için her türlü ekipmana ve sağlık kadrosuna sahip 24 saat kesintisiz ambulans hizmetleri ile hastalar hızlı, güvenli bir şekilde transfer edilebilmektedir. Hastaneye gelen acil çağrı ile göreve hazır durumda olan ambulans ekibi derhal harekete geçmektedir.


Bu Bölüme Ait Hekimlerimiz